Jeugdviscommissie presenteert jeugdvisplan

Tijdens de bestuursvergadering op 14 december heeft Martijn de Wit, voorzitter van de jeugdviscommissie, samen met Arie van Sluijs, de plannen voor het jeugdvissen in het komende voorjaar gepresenteerd.

Start jeugdviscursus 16 juni 2021:
We starten op 16 juni met een nieuwe groep kinderen.

Inhoud programma:
Het programma bestaat uit drie woensdagen (theorie) en 3 zaterdagochtenden (praktijk):
woensdag 16, 23 en 30 juni van 18.30 uur tot 20.00 uur
zaterdag 19 en 26 juni en zaterdag 3 juli van 10.00 – 14.00 uur
Tijdens de eerste avond wordt kennisgemaakt met het vissen, worden spullen uitgedeeld en komen de basisregels van het vissen aan de orde. Tijdens de tweede avond starten we met het visboek en het bijbehorende materiaal en tijdens avond drie gaan we aan de slag met het maken van tuigjes en simmetjes.
We hebben lesstof, lesprogramma’s en hengelsportmateriaal bij Sportvisserij Nederland aangeschaft alsook stellen zij materiaal beschikbaar stellen. Daarnaast schaffen we aanvullend materiaal in de viswinkel zelf aan.

Leeftijdscategorie:
Het gaat om kinderen van 6 tot en met 12 jaar.

Omvang van de groep:
De groep kan maximaal uit 15 kinderen bestaan. Het programma gaat sowieso door, ongeacht het aantal kinderen dat wordt aanmeld.

Werving:
We gaan een flyer maken de komende weken die we breed gaan verspreiden, onder andere:
– via scholen
– via supermarkten
– via sportkantines
– via onze eigen website en sociale media en;
– daarnaast willen we via dit bericht leden vragen het programma onder de aandacht te brengen
– ook willen we het programma onder de aandacht brengen van Hart van Holland.
Daarnaast willen wij met dit bericht onze leden vragen om in hun netwerk deze jeugdviscursus onder de aandacht te brengen.

Aanmelden:
Geinteresseerden kunnen dit aangeven bij info@hsvwaddinxveen.com

Dank richting sponsor:
Dit programma komt tot stand met een belangrijke bijdrage van onze sponsor Van Amerongen Timmerbedrijf die heeft aangegeven dat zijn bijdrage vooral ingezet moet worden richting onze jeugd. Hier het bericht op onze website waarin John zich presenteert en waarom hij sponsort Nieuwe Sponsoren HSV Waddinxveen – HSV Waddinxveen